Ponadczasowy film w dzisiejszym świecie.

Jestem ciekawa jaki jest wasz preferowany horror. Bo ja mam kilka i na pewno, któryś widzieliście w tv. Na samym starcie chciałam nazwać ich podział to dla mnie dość znaczne. Lecz po zobaczeniu w Wikipedii okazało się, że jest ich więcej niż zakładałam dlatego wymienię niezwykle znane gatunki.:

  • komedia
  • dramat
  • sensacyjny
  • familijny
  • edukacyjny
  • historyczny
  • romantyczny

To takie światowe odmiany i zakładam, że na wstęp wystarczy. Nikt z nas nie wie często jak to rodzaj czy horror czy fabularny i taka jest prawda. Uciekając do naszego zapytania jaki serial najbardziej wam was zaciekawił. Jeżeli chodzi o polski to na pewno warto jest tutaj wyselekcjonować Alternatywy 4 oraz Kogiel Mogiel. Są to dwa kultowe i na pewno przez z wielu Was spotykane nie jeden a kilka razy komedie. Ostatnio dokręcili kolejną już nowoczesną część Kogla Moga i rzeknę Wam, ze chciałam już wyjść z kina. Widziałam wiele nijakich seriali, które były dorabiane po latach, ale ten to przeszedł sam siebie porażka i to mało powiedziane. Nic nie mia zgodnego z hitem jaki pamiętam.. Mam odwagę, aby nikt nie natrafił na pomysł i nie dokręcił nowych elementów Alternatywy 4 bo to może być dopiero katastrofa. No ale cóż kino i reżyserzy nie posiadają już programów na hity i próbują się starymi filmami, które kiedyś były popularne, ale czy warto. Według mnie nie. Innowacyjne ekranizacje do których chcę wspominać toż przede wszystkim Transformers i to pewnie do wszystkich działów wolno go obejrzeć w pojedynkę ale jednocześnie z maluchem, bo naprawdę warto. Dużo zabawy, ale i niewiele czułości i humoru co dzisiaj nie często się zdarza. A co z kreskówkami. Ja osobiście zakochałam się w dwóch i to Disneya Główny to Roszpunka ten koń, który ściga naszego głównego bohatera po prostu jest niezwykły. Wątek miłości i lampionów również, ale koń bije wszystkich na głowę. Szuka jak piesek co jest naprawdę zabawne. oglądała też inne filmy jednak ta ogromnie mi się podoba. Kolejna i to prawdopodobnie najbardziej popularna kreskówka to na pewno Kraina Lodu jednak tylko pierwsza części. Pewnie tak jak mi najkorzystniej podobał się Olaf, który był po prostu świetny. Myślę, że żeby nie Olaf na pewno ta kreskówka by taka fajna nie była. A to chyba jeden spośród najmilszych cytatów

„Olaf: „Miłość to jak bardziej się martwisz o kogoś niż o siebie.”

„Dla niektórych warto się czasem roztopić”

Komedia, a właściwie bajka przepiękna z niezwykłym morałem. Ja bardzo ceniłam ją oglądać z moim niemowlęciem i te piosenki po prostu najlepszy hit jaki ostatnio był. Nie mogę tego powiedzieć o następnej części. Za długo na nią czekaliśmy i chyba to już nie to. Nie za bardzo mi się podobała. Pewni wy pamiętacie również swoje ulubione jak Smerfy czy Gumisie. Pamiętacie Grgamela, który potrzebował zamknąć te niebieskie małe stworki. Ta opowieść chyba nam wszystkim zapadła w serach oraz także Klakier, który ciągle je próbuje złapać. Było strasznie wiele śmiechu. Teraz te opowieści niestety nie mają większego morału i już nie są tak niesamowite jak kiedyś. Może być to spowodowane tym, ze nasze dzieci mają Netflixa na którym jest po prostu ich setki.

Mu mieliśmy jedną o 19 i tyle. Co natomiast z zagranicznych mi szczególnie z takich typowych romansów podobał się Dirty Dancing niesamowita historia czułości i tańca. Bogata osoba z pięknego domu znajduje pana, który jasne ma coś w sobie,i zakochuje się. Rodzic jest przeciwny temu układowi. Jednak kiedy ostatniego dnia spośród nim tańczy wszystko się zmienia. Śliczny romantyczny serial, lecz wiem ze nie każdemu będzie się on podobał. Nie wszyscy preferują słodkie historie miłosne. Mi natomiast bardzo. A co z horrorów o matko dla mnie najstraszniejsza jest Laleczka Chucky nie wiem czemu ale taż lalka jest po prostu dla mnie okropna. Mam już swoje lata, ale kiedy widzę drugą edycję zawsze oglądam i zawsze się boję. Może mam taki uraz z dzieciństwa. Sama nie wiem. Lalka która chodzi i likwiduje, zaś ten jej uśmiech coś strasznego choć dla mnie. Ostatnią część oglądałam na Netflixie ale nie do końca bo była dla mnie nieciekawa i zapewne już dojrzałam, ze horrory tego gatunku są po prostu nudne również nie są śmieszne.

Jaki serial?

Kiedyś było swobodnie gdyż nie był ich zbyt dużo. Jeden film dziennie i koniec. Był mój bliski Beverly Hills, 90210 – każdy prawdopodobnie z nas oczywiście dziewczyny kochały się w Dylanie lub Brandonie och jak każdy spośród nas wzdychał. Naklejki, które wieszało się na ścianach. Jak był puszczany serial nikogo nie było na podwórku tylko mężczyźni zostawali. Pytając nawet mojego chłopa to on za bardzo nie szanowałem tego tasiemca, moje zdziwienie było duże. Drugim takim popularnym tasiemcem była Dynastia o mieszkaniu w luksusach i dobrych paniach. Wszyscy go oglądaliśmy bo naprawdę przyjemnie było stwierdzić jak ludzie w Stanach Zjednoczonych żyją. Teraz na Netfixie jest kontynuacja Dynastii były chyba 2 sezony tego serialu natomiast to już chyba nie to. Może dlatego, że już na nas nie robią tak szału samochody oraz estetyczne domy jak kiedyś Teraz moim ulubionym serialem ale jest ich dużo toż np. Czarna lista, Contra z HBO2 – serial sensacyjny o najemnikach bardzo popularny. Coraz częściej możemy trafić na popularne filmy i każdy na pewno odnajdzie coś dla siebie, jednak jest ich tak dużo,że ciężko opisać, który nam się najbardziej spodobał bo każdy był co wspaniałego w sobie. Dlatego przekonuję do przeglądania i analizowania co Wam najbardziej się podoba w serialach oraz który wolicie. Może trafimy na wzajemny , który przypadł nam do gustu byłoby wprost świetne. Możliwości obecnie są ogromne nie jak kiedyś, że trzeba było czekać na kreskówkę czy ulubiony film. Możemy zatrzymać jakimkolwiek momencie, oglądać na laptopach w dowolnym miejscu. Technologia po prostu jest cudowna.