Jak zamówić schody antypoślizgowe, aby spełniały wszystkie założenia również były wygodne.

Schody przemysłowe są zazwyczaj stworzone ze stali powinny być one wytrzymałe na korozję, warunki atmosferyczne. Schody przemysłowe mogą występować wewnątrz mieszkań, a też na zewnątrz. Muszą być one zbudowane według pewnych reguł prawa budowlanego. Mogą one być stosowane też jako schody antypoślizgowe, jeśli są na zewnątrz pomieszczenia, dlatego nie zobaczymy na nich artykułów niebezpiecznych jak płytki. Stopnie antypoślizgowe mogą być pokryte specjalnym materiałem, które chociażby w momencie deszczu nie robią się niebezpieczne. Schody przemysłowe potrzebują mieć dobrą wysokość stopni od 14 do 19 cm, a ich szerokość nie winna być większa nic 32 cm. Działa to generalnie na komfort korzystania i w pewnym| względzie na bezpieczeństwo. Schody przemysłowe powinny posiadać bieg o około 120 cm. Nie powinny on przekraczać 17 schodów w jednym kierunku. Stopnie antypoślizgowe są na schodach powinny być powleczone produktem, oznaczonym R oraz cyfrą od 9 do 13. Im większa wartość danego punktu, tymże większa gwarancja, że podczas śniegu nie staną się one lewe i nie zrobimy sobie na nich krzywdy. Schody antypoślizgowe wykorzystywane są nie tylko jako schody przemysłowe. W wielu domach tarasy zbudowane są z płytek w momencie opadów deszczu stają się szczególnie niebezpieczne, więc zawsze powinniśmy wybierać takie, które posiadają symbol minimum R11. Maty antypoślizgowe na schody powinno się mocować do suchych oraz czystych stopni schodów Schody przemysłowe zwłaszcza więc:

  • schody przemysłowe ewakuacyjne
  • schody antypoślizgowe techniczne wykorzystywane w halach produkcyjnych
  • schody przemysłowe spiralne, potrafimy je spotkać w lokalach.
  • schody antypoślizgowe wykorzystywane do głębokich zbiorników jak np do zejścia do formy zewnętrznych.

Stopnie antypoślizgowe pokryte są surowcem, który mocowany jest bezpośrednio do stopnicy. Możemy pozyskać tanie nakładki aby nasze stopnie antypoślizgowe były solidne. Koszt ich waha się od 15 zł za sztuk. Guma jest prosta oraz szybka w montażu. Innym ciekawym podejściem są taśmy lub nakładki. Wszystkie te elementy nadają się do lokalu jednak na zewnątrz nie zdadzą egzaminu. Schody antypoślizgowe zewnętrze powinny być profesjonalnie niesprzyjające warunki atmosferyczne nie powodowały problemów. Schody przemysłowe jak wcześniej było mówione to przede wszystkim schody metalowe, wyprodukowane według danych reguł i przepisów. Jeżeli chcemy zamówić je do naszej firmy potrzebujemy wyszukać odpowiednią firmę, jaka je dla nas stworzy.

Schody przemysłowe mogą posiadać też stopnie antypoślizgowe, ale tę radę musimy zgłosić wcześniej na starcie projektu, gdyż stawka na pewno będzie wyższa. Solidnie przygotowane schody przemysłowe czy schody antypoślizgowe będą nam służyć dużo lat. Możemy zezwolić sobie na używanie ocynkowanej stali, jaka jest droższa lecz odporna na warunki atmosferyczne.