Jak dowiedzieć się kto do mnie dzwonił

Rejestrujesz znajomy dzwonek twojego telefonu komórkowego, gonisz do sprzętu, klikasz guzik “odbierz”, a tu odpowiada ci martwa cisza. Sądzisz, że ktoś się omylił, jednak dziwny numer telefonuje ponownie, a sprawa zaczyna się potem powtarzać. Te epizody powinny cię przestraszyć chociażby tak, abyś odnalazł nękający cię numer telefonu. Zrobisz to naprawdę prędko i bezproblemowo.

Najpierw połącz się z Internetem i wkrocz do wirtualnego świata, bo to właśnie z sieci będziesz musiał zrobić użytek. Odnajdź stronę wirtualną zajmującą się odnajdywaniem oraz komentowaniem numerów telefonów, a następnie spojrzyj na nią, sprawdzając, w jaki sposób można ją przetestować. Niezwykle prędko dowiesz się wtedy, jak wyszukać telefon który do mnie dzwonił, więc zareagujesz tak jak należy. Wpiszesz dzwoniący do ciebie numer telefonu do właściwej komórki umieszczonej na stronie, a później w odpowiedzi uzyskasz dane dotyczące właściciela konkretnego numeru. Niektóre spośród nich są pisane przez właścicieli portali, a inne przez normalnych internautów, którzy mogli otrzymywać podobne, ciche telefony. Posłuchaj ich, a poznasz swojego intruza.

Portali skupiających wszystkie numery telefonów jest naprawdę dużo, więc będziesz mógł od razu skorzystać z kilku z nich, aby uzyskać jak największą liczbę informacji. Przestudiuj je i sam zdecyduj, do kogo należy numer, jaki wciąż do ciebie wydzwania.

http://znajdzosobe.pl/

Dodaj komentarz